Wieści z Przysłupia Caryńskiego

Awaria internetu

Data publikacji: 02.03.2022

Uprzejmie informujemy, że od czwartku 24 lutego mamy awarie dostępu do internetu. Dostawca cały czas szuka przyczyny jednakże w chwili obecnej można się z nami kontaktować wyłącznie telefonicznie. W związku z awarią nie działa również możliwość płatności kartami. Po przywróceniu łączności internetowej niezwłocznie o tym poinformujemy.

Awaria linii telefonicznej usunięta

Data publikacji: 27.10.2021

Informujemy, że łączność telefoniczna z Kolibą została przywrócona.

Awaria linii telefonicznej

Data publikacji: 26.10.2021

Po ostatnich wichurach awarii uległa linia telefoniczna w Kolibie. W związku z tym na chwilę obecną nie można się do nas dodzwonić. Czekamy na przywrócenie łączności przez operatora. Łączność mailowa działa.

Możliwość płatności bezgotówkowych

Data publikacji: 05.10.2021

Z przyjemnością informujemy, że w Kolibie zagościł terminal płatniczy. Można rozliczać się również zbliżeniowo kartami lub urządzeniami mobilnymi. Zapraszamy.

Zmiana cennika noclegów

Data publikacji: 22.06.2021

Uprzejmie informujemy, że od 1 lipca 2021 r. zmianie ulega cennik noclegów W Kolibie. Nowy cennik dostępny jest w zakładce oferta.

Koliba czynna

Data publikacji: 10.05.2021

Z przyjemnością informujemy, że wznowiliśmy działalność. Na chwilę obecną zgodnie z rządowymi obostrzeniami możemy funkcjonować z 50% obłożeniem. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. 

Koliba nieczynna do 3 maja

Data publikacji: 19.04.2021

W związku z przedłużeniem do 3 maja br. obostrzeń dot. funkcjonowania obiektów hotelarskich, uprzejmie informujemy, że Koliba pozostaje zamknięta dla turystów, również tych w podróżach służbowych. Pozdrawiamy

Koliba nadal nieczynna

Data publikacji: 09.04.2021

W związku z przedłużeniem do 18 kwietnia br. obostrzeń dot. m.in. funkcjonowania obiektów hotelarskich, uprzejmie informujemy, że Koliba również zostaje zamknięta dla turystów, również tych w podróżach służbowych. Pozdrawiamy

Koliba nieczynna dla turystów

Data publikacji: 19.03.2021

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z wytycznymi przedstawionymi przez Rząd Koliba Studencka PW w okresie od 20 marca do 9 kwietnia 2021 r. zostaje zamknięta dla turystów. Władze Uczelni podjęły również decyzję o nie przyjmowaniu gości będących w podróży służbowej. Życzymy zdrowia i mamy nadzieję do zobaczenia wkrótce. 

Koliba nieczynna

Data publikacji: 02.03.2021

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że ze względu na potwierdzony przypadek zakażenia wirusem COVID-19 u pracownika Koliby, obiekt zostaje zamknięty na okres 2 tygodni. O ponownym otwarciu Koliby niezwłocznie poinformujemy.

Działalność Koliby od 7 listopada 2020

Data publikacji: 04.11.2020

Zgodnie z wprowadzonymi przez Rząd obostrzeniami dotyczącymi walki z pandemią SARS-CoV-2, uprzejmie informujemy, że Koliba Studencka nie będzie przyjmować gości z wyjątkiem osób przebywających w podróży służbowej.

Działalność Koliby

Data publikacji: 26.08.2020

Uprzejmie informujemy, że Koliba po okresie działalności w ograniczonym zakresie funkcjonuje już w pełni możliwości. Pole namiotowe czynne. Płatność tylko gotówką (oczywiście nie dotyczy przedpłat). ZAPRASZAMY!

Informacje dotyczące realizacji płatności przy pomocy bonu turystycznego

Data publikacji: 29.07.2020

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi możliwości opłacenia pobytu w Kolibie bonem turystycznym, uprzejmie informujemy, że ze względów formalnych nie będzie takiej możliwości. Realizacja płatności poprzez bon turystyczny skierowana jest tylko do podmiotów będących przedsiębiorcami turystycznymi oraz organizacjami pożytku publicznego. Politechnika Warszawska będąca właścicielem Koliby Studenckiej nie jest żadnym z tych rodzajów podmiotów i nie może zarejestrować się w tym celu na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. 

Wznowiliśmy działalność Koliby

Data publikacji: 21.07.2020

W sobotę, 8.05 wznowiliśmy działalność Koliby, choć w mocno ograniczonym zakresie, opisanym dalej. Prosimy o wyrozumiałość i ZAPRASZAMY !!!