Wieści z Przysłupia Caryńskiego

Prace naprawcze w obiekcie - listopad 2022 r.

Data publikacji: 25.10.2022

Informujemy, iż od dnia 1 listopada 2022 r. do odwołania, Koliba Studencka będzie zamknięta w związku z przeprowadzanymi w obiekcie pracami naprawczymi.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zmiana godzin pracy bufetu!

Data publikacji: 07.09.2022

Informujemy, iż do odwołania bufet działa od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00. Dotyczy to zarówno gości ze szlaku, jak i nocujących w Kolibie.

Za utrudnienia przepraszamy.

Możliwość płatności bezgotówkowych

Data publikacji: 05.10.2021

Z przyjemnością informujemy, że w Kolibie zagościł terminal płatniczy. Można rozliczać się również zbliżeniowo kartami lub urządzeniami mobilnymi. Zapraszamy.

Zmiana cennika noclegów

Data publikacji: 22.06.2021

Uprzejmie informujemy, że od 1 lipca 2021 r. zmianie ulega cennik noclegów W Kolibie. Nowy cennik dostępny jest w zakładce oferta.

Informacje dotyczące realizacji płatności przy pomocy bonu turystycznego

Data publikacji: 29.07.2020

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi możliwości opłacenia pobytu w Kolibie bonem turystycznym, uprzejmie informujemy, że ze względów formalnych nie będzie takiej możliwości. Realizacja płatności poprzez bon turystyczny skierowana jest tylko do podmiotów będących przedsiębiorcami turystycznymi oraz organizacjami pożytku publicznego. Politechnika Warszawska będąca właścicielem Koliby Studenckiej nie jest żadnym z tych rodzajów podmiotów i nie może zarejestrować się w tym celu na Platformie Usług Elektronicznych ZUS.